امداد خودرو ایلام یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در ایلام و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

امداد خودرو ایلام

امداد خودرو ایلام با تکیه بر تجربه و مهارت پرسنل مجرب خود، تلاش میکند با ارائه خدماتی با کیفیت و مناسب به مشتریان خود اعتماد و رضایت آنها را جلب کند شرکت امداد خودرو ایران خودرو ایلام یک شرکت خدماتی در زمینه تعمیر و نگهداری اتومبیل در استان ایلام است. این شرکت با ارائه خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود، جزء برترین شرکت‌های خدماتی در این حوزه در استان ایلام شناخته می‌شود. امداد خودرو ایران خودرو ایلام با پرسنل مجرب و ماهر در زمینه تعمیرات و نگهداری اتومبیل، به مشتریان خود خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیرات مکانیکی و برقی، تعویض قطعات و لوازم جانبی، تعمیرات صفر تا صد موتور، تعویض روغن و فیلترهای هوا، ریختن سوخت و تعمیرات دیگر مرتبط با خودرو می‌شوند. همچنین، امداد خودرو ایران خودرو ایلام خدمات حمل و جابجایی اتومبیل را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

امدادخودرو ایلام شامل حمل و جابجایی خودرو با استفاده از کامیون‌های حمل خودرو و همچنین تخلیه و بارگیری خودرو در محل مورد نظر مشتری می‌شود. با توجه به اهمیت تعمیر و نگهداری صحیح خودروها برای حفظ عمر و عملکرد بهتر، امداد خودرو ایران خودرو ایلام تلاش می‌کند تا با ارائه خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب، به مشتریان خود رضایت کامل بدهد. همچنین، این شرکت با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن و با رعایت استانداردهای بین‌المللی، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. قبل از هر چیز شماره امداد خودرو ایلام در همین صفحه درج شده است. معمولا پیش می آید که خودروی شما در حین رانندگی خراب شده و متوقف شود. اما نگران خرابی خودرو نباشید؛ چرا که امداد خودرو ایلام به شما کمک رسانی خواهد کرد.

خدمات خودرو بر ایلام

با هدف افزایش آرامش در سفر، شرکت امداد خودرو جاده ای ایلام  1593 با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان قرار دارد. خدمات امداد جاده ای با قیمت مناسب و ارائه ضمانت انجام می‌پذیرد. تعرفه امداد جاده ای متناسب با نرخ اتحادیه و با قیمتی مناسب ارائه می‌شود. شرکت امداد خودرو جاده ای کشوری 1593 با تجربه‌ای نزدیک به 23 سال در حال خدمت‌رسانی در جاده های کشور است. حمل خودرو با انواع یدک کش چرخگیر، کفی خودروبر، یدک کش دکل‌دار و انواع جرثقیل انجام می‌پذیرد. با تماس با امداد خودرو جاده ای به شماره 1593، می‌توانید از خدمات مکانیکی سیار و حمل خودرو توسط نزدیک ترین امداد خودرو جاده ای بهره‌مند شوید. امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در ایلام آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

  • حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با خودروبر ایلام.
  • دارای کاپوتاژ بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور.
  • تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیبه نقلیه شما به صورت شبانه روزی.
  • سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط امداد خودرو ایلام
  • تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل توسط امداد گر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *