امداد خودرو بندر انزلی

امداد خودرو بندر انزلی


یکی از مهمترین خدمات امداد خودرو کشور ارائه خدمات به امداد خودرو بندرانزلی می باشد. این خدمات شامل خودروبر در شهر بندر انزلی، امداد خودرو، امداد باتری و سایر موارد مرتبط با امداد رسانی فوری می باشد.

سفر به شهر زیبای بندرانزلی، شهری زیبا و ساحلی در شمال کشور ایران، همواره تجربه ای لذت بخش و به یاد ماندنی را به ارمغان می آورد. اما هنگامی که ناگهان مشکلی با خودرو شما پیش می آید، می تواند سفر را به چالشی دشوار تبدیل کند. در این شرایط خدمات امداد خودرو بندرانزلی می تواند نجات بخش شما باشد.

امداد خودرو بندرانزلی چه خدماتی ارائه می دهد؟

تیم امداد خودرو بندر انزلی، متشکل از متخصصان فنی با تجربه و مجهز به آخرین تجهیزات به روز، آماده ازائه خدمت در هر زمان و مکان به شما هموطنان گرامی می باشد. خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو شامل موارد زیر است:

  • مشاوره فنی
  • تعویض و شارژ باطری
  • تصویض لاستیک خودرو
  • ارائه خدمات تامین سوخت خودرو
  • امداد خودرو و ید کش
  • انتقال خودرو

مشاوره فنی: در صورتیکه خودرو شما دچار نقص فنی شد مشاوران مجرب ما قادر به ارائه خدمات مشاوره تخصصی به شما می باشند.

تعویض و شارژ باطری: در صورت تخلیه باطری و یا نقص فنی خودرو، امدادگران مجرب ما با استفاده از دستگاه شارژر به سرعت باطری را شارژ کرده و در صورتیکه باطری مشکل فنی داشت آن را تعویض و یا تعمیر می کنند.

امداد خودرو بندر انزلی
امداد خودرو بندر انزلی

تعویض لاستیک خودرو: در صورت فرسایش، پنچری و… لاستیک خودرو امدادگران مجرب ما در محل حاضر شده و نسبت به رفع پنچری و یا تعویض لاستیک خودرو اقدام می نمایند.

ارائه خدمات تامین سوخت خودرو: در صورت اتمام بنزین خودرو امدادگران در محل حاضر شده و با سوخت رسانی مناسب مشکل خودرو شما را رفع می نمایند.

امداد خودرو و ید کش: در صورتیکه خودرو شما دچار خرابی شد، سرویس امداد در محل حضور یافته و برای رفع مشکل تلاش می کنند تا خودرو را به نزذیک ترین تعمیرگاه انتقال داده و مشکل را رفع نمایند.

جابجایی خودرو: در صورتیکه خودرو شما دچار نقص فنی شد و قادر به حرکت نبود امدادگران مجرب با استفاده از خودروبر خودرو شما را حمل کرده و به نزدیک ترین تعمیرگاه انتقال می دهند.

دریافت خدمات و شماره های تماس

جهت استفاده از خدمات امداد خودرو، می توانید از طریق شماره تماس 01391011593 یا از طریق وب سایت https://emdadkhodro1593.ir/ با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام شده و با حداکثر تلاش، مشکل  خرابی خودرو شما را برسی و رفع خواهند کرد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *