امداد خودرو بیرجند از خدماتی است که توسط امداد خودرو 1593 به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته ارائه می‌شود. هر خودرویی ممکن است با خرابی و مشکل در جاده مواجه شود. در صورت بروز هرگونه مشکل، شما می توانید با شماره تماس امداد خودرو جاده ای به شماره 1593 تماس بگیرید.

امداد خودرو بیرجند

خودروبر بیرجند (امداد خودرو کشوری) دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان است. مجموعه حمل خودرو بیرجند عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امداد خودرویی کشور می باشد. با هدف افزایش آرامش در سفر، شرکت امداد خودرو جاده ای 1593 با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان قرار دارد. خدمات امداد خودرو بیرجند با قیمت مناسب و ارائه ضمانت انجام می‌پذیرد. تعرفه امداد جاده ای متناسب با نرخ اتحادیه و با قیمتی مناسب ارائه می‌شود. شرکت امداد خودرو جاده ای کشوری 1593 با تجربه‌ای نزدیک به 23 سال در حال خدمت‌رسانی در جاده های کشور است. حمل خودرو با انواع یدک کش چرخگیر، کفی خودروبر، یدک کش دکل‌دار و انواع جرثقیل انجام می‌پذیرد. با تماس با امداد خودرو جاده ای به شماره 1593، می‌توانید از خدمات مکانیکی سیار و حمل خودرو توسط نزدیک ترین امداد خودرو جاده ای بهره‌مند شوید. امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در بیرجند آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امدادخودرو بیرجند ، آسودگی خیال مشتریان از بابت خودروهای خود، ارایه خدمات متنوع خودروبری به کاربران در سراسر ایران ، ارایه خدمات لوکس حمل خودرو در بیرجند برای کاربران ، مکانیکی سیار و تعمیرات وسایل نقلیه مشتریان ، خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های کشور ، عدم پرداخت هزینه های اضافی از بابت ماشین بر و حمل ماشین توسط مشتری ، مشاوره فنی خودرویی و مشکلات خودرویی به مشتریان عزیز ، اعزام و حمل خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهر از اهداف اصلی مجموعه امدادخودرو بیرجند می باشد

خدمات امداد خودرو بیرجند

شرکت امداد خودرو جاده ای بیرجند کشوری 1593 با تجربه‌ای نزدیک به 23 سال در حال خدمت‌رسانی در جاده های کشور است. حمل خودرو با انواع یدک کش چرخگیر، کفی خودروبر، یدک کش دکل‌دار و انواع جرثقیل انجام می‌پذیرد.

  • امداد خودرو ۱۵۹۳ و خودرو بر به صورت شبانه روزی آماده خدمت دهی به تمامی نقاط کشور می باشد.
  • حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور،حمل و نقل انواع خودرو درون شهری.
  • اعزام مکانیک در محل به صورت شبانه روزی.
  • کاپوتاژ بین المللی و امکان حمل خودرو به کشورهای گرجستان – ترکیه – آذربایجان – ارمنستان.
  • تیم فنی امدادخودرو بیرجند مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد.  امدادخودرو سرپل ذهاب همیشه در کنار شما.
  • امدادخودرو بیرجند ۱۵۹۳ شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز خودرو سوار بیرجند در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات حمل ماشین و
  • خودرو سوار در سطح شهر بیرجند و کلیه شهرستان های استان.
  • کلیه خدمات امداد خودرو ۱۵۹۳ به صورت GPS و آنلاین بوده تا امدادگران ما در سریع ترین زمان در کنار شما باشند.
  • همراه تیم ما همیشه مدرن ترین تجهیزات است پس نگران نباشید امداد خودرو ۱۵۹۳ همیشه در کنار شما.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *